Derniéra Majstrštyku se blíží!

LASOAktuality

Uvedení bláznivé komedie Náhlá smrt aneb Majstrštyk v podání Divadelního spolku LASO na prknech Divadla Na prádle se blíží k závěru. 21., 22. a 23. 5. se konají poslední tři představení. Nenechte si tento zážitek utéct, ať toho zbytek života nelitujete Předprodej na GoOut (https://goout.net/cs/nahla-smrt-aneb-majstrstyk/szbkscv/)

Náhlá smrt aneb Majstrštyk Na Prádle od 24. října!

LASOAktuality

Bývalá režisérská hvězda se zoufale chytá své poslední naděje – inscenace tradiční anglické detektivky Náhlá smrt. Jenže ten materiál, se kterým musí pracovat – namyšlení herci, nefunkční kulisy, potrhlá autorka, pochybný producent… Inscenace se mu drolí pod rukama a původní hra se čím dál víc mění na vražednou frašku, ve které jde o život všem zúčastněným. Ale „Show Must Go … Read More

Na podzim chystáme premiéru

LASOAktuality

Chystáme novou hru zatím pracovně nazvanou „Majstrštyk Tomáše Fleišera“ 🙂 Je to pro nás pro všechny velká challenge, protože na bláznivou grotesku je snadné koukat, ale docela těžké ji dobře nazkoušet – nicméně pracujeme na tom velmi intenzivně. Tentokrát se odehraje v poměrně složité, ale velmi profesionální scéně.

Pražská divadelní kovárna v Uhříněvsi

LASOAktuality

Ve dnech 12. až 14. listopadu proběhne v divadle U22 v Praze – Uhříněvsi přehlídka amatérského divadla Pražská divadelní kovárna 2021. Divadelní spolek LASO se přehlídky účastní se svým aktuálním představením. Pro Popcorn toto bude už opravdu definitivní derniéra, tak kdo dosud neviděl, neváhejte, bude to opravdu poslední příležitost ho vidět. Ale zajímavá bude určitě celá PDK, včetně dopoledních dětských … Read More

Popcorn naposledy Na Prádle 7. listopadu

LASOAktuality

Po dvou vyprodaných představeních ve druhé polovině září budeme hrát Popcorn v Divadle Na Prádle ještě jednou a už definitivně naposled v neděli 7.11., jako vždy od 19 hod. Přijďte oslavit výročí VŘSR řádnou dávkou angloamerického černého humoru!  

Představení Popcornu v září 2021

LASOAktuality

Diskuze v přímém přenosu

Obnovené představení hry Popcorn budeme hrát jako vždy v Divadle Na Prádle (Besední 3, Praha 1 – Malá Strana), a to v těchto termínech: pondělí 13.9. úterý 14.9. pondělí 20.9. Všechny představení začínají v 19:00 a lístky je možné zakoupit na GoOut:  https://goout.net/en/popcorn/szumfvr/ Těšíme se na viděnou v divadle!

Začali jsme znovu zkoušet Popcorn

LASOAktuality

Wayne a Candy

Černá komedie Bena Eltona Popcorn v režii Petra Krajíčka měla premiéru 20.2.2020, ale její produkci na dlouhou dobou zastavila COVIDová pandemie. Nyní jsme hru začali znovu zkoušet, v původním obsazení v hlavních rolích s Tomášem Fleišerem, Markem Králem, Vandou Tyrychtrovou, Janou Schiffnerovou, Oti Tůmovou a Kristinou Komárkovou. Když vše půjde dobře, obnovená premiéra by mohla být v září .